Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zarząd i Pracownicy Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie wiosenną radość, nadzieję i nowe siły do realizacji wszelkich zamierzeń....